SHITET TAPET 4x3m Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 02/06/2020 13:37

10,000 Leke

  • SHITET TAPET 4x3m
  • SHITET TAPET 4x3m


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Mahmut Alushi
Lexime 188

10,000 lek i pa negociushem .Shitet tapet klasik i bute 4metra me 3 , i paster i blere ne gjermani para 5 vitesh , shitet per arsye mosperdorimi. Transporti falas.