Frigorifer mural, freskues,reklamues italian DGD Elbasan

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 23/05/2020 14:18

800 Euro

  •    Frigorifer mural, freskues,reklamues italian DGD
  •    Frigorifer mural, freskues,reklamues italian DGD
  •    Frigorifer mural, freskues,reklamues italian DGD


Pagesa 800 Euro
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Elbasan, Albania
Lexime 90

frigorifer mural, freskues dhe reklamues viti 2016
Ky frigorifer eshte multifuksional. +0grade

Nje nga markat me te mira italiane DGD me nje eksperience disa vjecare ne treg nderkombetar.

Ai sherben,per market,dyqan gastronomie,per restorant etj,
Frigoriferi eshte vit prodhimi i 2016,shume pak i perdorur jap garanci teknike 6 muaj.

Shume ekonomik,konsum 0,2 kw ne ore !!
cmimi i arsyeshem