Shiten karrige kompjuteri ne cmimin prej 7500 Leke te reja. Tirane

Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 22/11/2020 11:04 Post Id: 256368

7,500 Leke

  • Shiten karrige kompjuteri ne cmimin prej 7500 Leke te reja.


extra info
Pagesa 7,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania
Lexime 255

Shiten kater karrige per kompjuter ne gjendje shume te mire ne cmimin 7500 leke secila prej tyre.Mund te shiten edhe secila vecmas.Nese merren te karterta mund te behet cmim me i mire.Per cdo informacion na telefononi ju lutem ne numrin
Faleminderit.