Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj! Tirane

Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj!

-Je duke kerkuar nje pune sfiduese qe nuk kufizon potencialin tend?
-Ke deshire te rritesh profesionalisht, personalsht dhe financiarisht?
-Je lodhur me punet rrutine, shefat e paafte dhe pagesat e uleta?

Ke ardhur ne vendin e duhur

Real Deal, Agjensia Imobiliare me dinamike ne tregun Shqiptar, ka 2 vende te lira pune per Ekspert Pronash. Ne vetem 3 muaj ne te kthejme nga fillestar ne nje Super-Agjent qe fiton shume dhe shkelqen nga vetebesimi. Metodat e trajnimit qe perdorim jane nga me te avancuarat ne bote dhe japin rezultate te pabesueshme.

Ambjenti i punes eshte pozitiv, meson aftesi te reja cdo dite dhe askush nuk pengon rritjen tende. Meso nje profesion te bukur qe i qendron te gjitha koherave dhe qe garanton jeten tende pavaresisht kushteve ekonomike te momentit. Cdo pune tjeter qe te besh heret a vone do t'i vij fundi. Behu i/e zgjuar dhe investoje kohen tende ne profesionin me te paguar ne bote.


Kandidatet duhet te jene:

1. 25-35 vjec
2. Profesionale dhe komunikues
4. Energjike dhe kembengules
5. Ambicioze dhe sociale

Perfitimet e individit:

1. Kushte te shkelqyera pune
2. Trajnim i vazhdueshem
3. Fitime 1000-3000 EUR/muaj
4. Kariere e gjate dhe e sigurte

Dergo CV-ne tende sa me pare ne adresen: hr@realdeal.al

Njoftime te Ngjashme