Mensa Ladi Kerkon Te Punesoje : 1 Punetore Kuzhine - 1 Kamioner Restoranti Tirane

Mensa Ladi kerkon te punesoje :
- 1 Punetore Kuzhine
- 1 Kamioner Restoranti
Ofrohet: Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune
Tel:
RRUGA STUDENTI (PERBALLE KONVIKTEVE TE INXHINJERISE)
Afati i fundit i aplikimit: 17/03/2019 19:53

Njoftime te Ngjashme