Dumrea coffee Bar Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 11/09/2019 11:54

25,000 Leke

  • Dumrea coffee Bar
  • Dumrea coffee Bar

Dumrea coffee bar

She wants to hire a 18-year-old waiter with work experience. Pay 200 Million Lek 8 Hours.


Pagesa 25,000 Leke
Pozicioni Banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Lexime 1377

Kerkon te punesoje banakier me pag te kenaqshme me kushte shum te mira pune perfshir dhe 1 vakt falas dhe 2 dite ne muaj pushim na kontaktoni Adresa te ish stacioni fundit i tiranes re .