Tirane, kerkojme 100 OPERATOR TELEFONIKE per fushatat LUCE/GAS dhe TIM Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46

Tirana, we ask for TELEPHONE OPERATOR for TIM, VODAFONE, WIND, FASTWEB campaigns

Renovatio shpk requires PART-TIME telephone operator for TIM, VODAFONE, WIND, FASTWEB campaigns.

Provides compensation up to 300 lek per hour and higher commissions in the market.
Candidates should speak fluent Italian, have experience and high communication skills.

Part-time working time from 10:00 to 20:00 o'clock.

to run can send cv
at the e-mail address: recruitment@renovatioshpk.com
or you can contact us at 0699398472.

Renovation .... renewal is in progress !!!


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operatore
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 8205

Jeni njohes i gjuhes italiane? Doni fleksibilitet ne orare dhe nje ambjent pozitiv e dinamik? Renovatio po te kerkon!

Jemi ne kerkim te 100 operatoreve per fushatat LUCE E GAS dhe TIM.

Ofrojme kompensim deri ne 330 LEK/ORA per LUCE/GAS dhe 350 LEK/ORA per TIM. Orari i punes (part-time) nga ora 10:00 deri ne oren 21:00 te darkes.

Ju garantojme:

-Pagesa te larta dhe BONUSE per cdo kontrate.
-Mundesi per rritje profesionale.

Per te kandiduar mund te dergoni cv ne adresen e e-mailit : recruitment@renovatioshpk.com ose mund te kontaktoni ne numrin .

Bashkohu me skuadren tone.
Nje sere avantazhesh ju presin!
Afati i fundit i aplikimit: 31/10/2020 13:47