OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE KAMARIER/E DHE BANAKIER/E Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 17/09/2019 07:37

40,000 Leke

OTRO CAFE REQUIRES TO WORK CAMARIER AND BANAKIER

OTRO CAFE seeks to hire waiters, bartenders and part-time sanitary workers.


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Kamariere/Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania
Lexime 1824

OTRO CAFE kerkon te punesoje kamarier/e, banakier/e dhe sanitare me kohe te pjesshme.