Shefe finance Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 11/09/2019 11:50


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni shefe finance
Arsimi Master
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Vaqarr, Albania
Lexime 170

Kompania AutoAsja kerkon te punesoje shefe finance me eksperience pune te pakten 3 vjecare. Kandidatet duhet te kene aftesi shume te mira komunikuese dhe njohuri ne gjuhen angleze.
email: info@asja.al

Adresa: Vaqarr, Tirane