Kerkohen Operator/e ne gjuhen Italiane Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 11/09/2019 13:45

1,000 Euro


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Agjent
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
Lexime 118

ERJUS SH.p.k Kerkon te punesoje Operator/e ne gjuhen Italiane.

Kerkohen Operator/e ne gjuhen Italiane;
Pozicioni i kerkuar Agente di apertura;
Njohuri shume te mira te gjuhes italiane;
Ekseperiencat e meparshme ne Call Center perbejn avantazh;
Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale;
Korrektesi ne pagesa;
Ambjent me kushte komode;
Kontrate pune ne baze te kodit te punes sipas Republikes se Shqiperis;
Te interesuarit te kontaktojn ne numrin e celularit + ose te dergoj CV ne
Email: hr.erjus@gmail.com
Afati i fundit i aplikimit: 20/09/2019 12:56