Kerkoj specialist duralumini Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 11/09/2019 13:45

50,000 Leke


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Specialist/puntor duralumini
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania
Lexime 103

Armi sh.p.k. ofeon vende pune per specialist dhe puntor duralumini. Paga te kenaqshme dhe rritje page ne baze te performances ne pune.
Per me teper info kontaktoni nr e tel:
Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2020 12:45