Kerkohet Kamariere Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 05/10/2019 12:43


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania
Lexime 470

Kerkohet kamariere ne Qendren Tregtare “Toptan”
Kushte dhe pagesa te mira pune!
Kriteret: Te Ket Eksperienc , Te ket njohuri te gjuhes Angleze dhe te jet korrekte ne orarin e punes ... Nese vertet jeni te interesuar kontaktoni ne nr e tel.
Afati i fundit i aplikimit: 05/10/2019 18:09