Sanitare Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 06/10/2019 07:55

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Sanitare Dhe Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Bilal Golemi, Tirana, Albania
Lexime 174

Kerkojme sanitare Tek Restorant Fraterie Puna organizohet me Turne
2 te diela ne Muaj pushim
Paga 30 Mije leke te reja + Siguracione

Gjithashtu kerkojm Shef salle ose Kamarier me ose pa eksperienc