BABYSITTER Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 09/10/2019 08:01

10,000 Leke


Pagesa 10,000 Leke
Pozicioni dado
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 303

Kerkoj te punesohem si dado , ne shtepine time ose ne shtepine tuaj ne zonen e Yzberishtit dhe Pallateve Cabej . Orari sipas deshire tuaj .,
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2024 13:14