Bar cafe pasticeri My cherry cafe Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 22/05/2020 16:29

20,000 Leke

  • Bar cafe  pasticeri My cherry cafe


Pagesa 20,000 Leke
Pozicioni Banakiere Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania
Lexime 973

Kerkoj te punesoj vajza Kamariere edhe Banakiere me 8 oraresh edhe 4 oraresh. Rroga shume e kenaqeshme plus bakshishe 300 dhe 200