Sapientify shpk kerkon te punesoje mesuese nga shtepia per Anglisht, Gjermanisht, Italisht! Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 03/11/2019 17:18

50,000 Leke


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Mesuese
Arsimi Bachelor
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Prane Institutit “Harry T Fultz”, Rruga Asim Vokshi, Tirane
Lexime 237

Sapientify shpk kerkon te punesoje mesuese nga shtepia per Anglisht, Gjermanisht, Italisht, Mesuesja do te punoje online, me orare te paradites, pasdites ose mbremjes.
Aplikanti duhet te plotesoje keto kritere:

• Eksperience ne mesimdhenie
• Njohuri shume te mira te gjuhes
• Aftesi shume te mira komunikuese dhe te pershtatet me nje pune dinamike
• Laptop/desktop dhe linje interneti te qendrueshme

Ofrohet:

• Korrektesi
• Orare fleksibel
• Pagese shume e kenaqshme
• Te punuarit nga shtepia part-time ose full-time


Te interesuarit te dergojne Cv-ne ne adresen tone te email-it: info.sapientify@gmail.com (Ju lutemi percaktoni pozicionin per te cilin aplikoni) , ose kontaktoni ne numrin: +

www.sapientify.com
Afati i fundit i aplikimit: 19/02/2020 15:27