Kerkojm Kamarier Banakier per nje bar kafe familiare ne zonen e kopshtit zologjik tek liqeni. Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46

20,000 Leke


Pagesa 20,000 Leke
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga liqeni i thate
Lexime 485

Kerkojm nje kamarier qe te dije edhe bazen e banakut per ti punuar te dyja per turnin e mbasdites me orar 3 me 11.ambienti esht familiar dhe serioz.
Afati i fundit i aplikimit: 05/05/2020 12:17