Kerkojm kamarier/e Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46

15,000 Leke


Pagesa 15,000 Leke
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha 16-26 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ish markata vjeter
Lexime 297

Kerkohet kamarier/e. Te kete eksperienc pune dhe te jete korrekt me orarin. Paga e kenaqshme. Preferohet te jete i/e zones.
Afati i fundit i aplikimit: 05/05/2020 13:00