Kerkojm kamarier/e-banakier/e-menaxher-e dhe pronar Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 06/11/2019 14:35


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Staf
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 316

Rroga shume e mir dhe kushtet e punes te mira