Kerkohet Picjer Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46

40,000 Leke

Banner required

Belmondo Bar requires experienced bartenders. Work 8- hours. 30,000 new monthly payments plus insurance. Correctness and seriousness are required. Contact us for more.


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Picjer
Arsimi Gjimnaz
Mosha 30-40 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
Lexime 2707

Bar Belmondo kerkon Picjer me eksperience. Pagesa 40000 te reja ( te diskutueshme) ne muaj plus sigurimet.Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Per me shume na kontaktoni.
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2019 21:52