Kerkohet sistemuese Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 05/04/2020 09:05


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sistemuese
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Tirana, Albania
Lexime 1047

Supermarket UNICOOP kerkon te punesoje:

Sistemuese me kohe te plote

Eksperienca perben avantazh

Kerkohen persona serioze, me deshire per te punuar dhe korrektesi.

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune.

Adresa : rruga Reshit Petrela, Tirane

Supermarket UNICOOP (Te treni)

Personat e interesuar te kontaktoje ne numrin e telefonit


Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2021 19:09