Shofer Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 21/05/2020 09:30

35,000 Leke


Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni Shofer
Arsimi Gjimnaz
Mosha 40-50 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Lexime 1151

Kompania farmaceutike Kerkohen te punesoje shofer me eksperience pune.

Personat qe jan mbi 40 vjec te dergojne emer,mbiemer,moshen dhe eksperiencen e punes me sms ose whats app.

Afati i fundit i aplikimit: 25/05/2020 23:23