Shofer Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 21/05/2020 12:46


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shofer
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania
Lexime 1534

Agikons kerkon punonjes te kualifikuar ne pozicionin:

Shofer

Kriteret dhe Aftesite:

Te kete patente te klasit B.
Pervoje te meparshme si shofer.
Aftesi shume te mira komunikuese.
Aftesi shume te mira te punuarit ne grup.

Personat e interesuar te kontaktojne ne numrin e telefonit: /

Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit 2.

Afati i fundit i aplikimit: 30/05/2020 10:40