Kerkohet kamarier Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 21/05/2020 20:26


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania
Lexime 275

Bar porta ne ali dem kerkon te punesoi , kamarier/e si dhe banakier/e me ose pa eksperienc pune
Kushte shum te mira pune si dhe paga shum e kenaqshme te interesuarit te konktatoin ne numrin
‭+‬ Ose ne whatsapp