Kerkohet pasticiere Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 22/05/2020 15:09

50,000 Leke


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Pasticiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
Lexime 157

Kerkohet pasticiere me eksperience pune,
Te kete kreativitet dhe profesionalizem ne pune.


Afati i fundit i aplikimit: 01/07/2020 15:00