punonjes per dezinfektime Vlore

Oferta - Njoftime Pune Data: 22/05/2020 16:27


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni dezinfektim
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Vlore - Qender
Adresa Rruga Panorama, Pall Sara-El, Tirane
Lexime 273

Swiss Disinfection kerkon punonjes per dezinfektime ne zonen e Vlores per bizneset pergjate bregdetit. Trajnim paraprak nga stafi, orare fleksibile, pagese e kenaqshme. Te disponojne patente dhe arsim te mesem.
Afati i fundit i aplikimit: 30/06/2020 15:23