BABOON Kerkon Business Manager Tirane Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 17/09/2019 21:03

45,000 Leke

  • BABOON Kerkon Business Manager Tirane

BABOON Account Manager in Tirana

BABOON, Mobile Application for Food Service ONLINE in Tirana Requires new STAF for business client management.

Payment starts from 50,000 new lek, and within the company there is a very good opportunity to make careers both nationally and internationally.

The main activities of the position are.
- Meeting with Clients
- Business Analyzes
- Keijim and offerings
- Bid Planning
- Support for Business Clients with Phone
- Reports

The minimum requirements are:
- Experienced at least 1 year in Business Card Management
- Very good communication skills
- Very good ability to manage the client
- Very good skills in business analysis
- Good skills in market analytics
- Very good knowledge in Excel Word
- Good knowledge of English
- Good knowledge of the Internet

It is preferred that the candidates be as energetic as possible

To apply only interested and motivated people to work with the most innovative company in Albania.

Contact us at email.
genti@eng.al

Cel
+355676044434


Pagesa 45,000 Leke
Pozicioni Business Manager
Arsimi Bachelor
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania
Lexime 11732
BABOON Kerkon Business Manager Tirane Model.png (Format ) | BABOON Kerkon Business Manager Tirane Screen-Shot-2019-09-10-at-11.23.04.png (Format png) | BABOON Kerkon Business Manager Tirane Screen-Shot-2019-09-10-at-11.22.57.png (Format png) | BABOON Kerkon Business Manager Tirane Screen-Shot-2019-09-10-at-11.19.47.png (Format png) |

Business Manager Baboon


Kompania

Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte.

Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi filloi punen me restorantet e Tiranes Baboon ne pak vite eshte aktori kryesor ne boten e porositjes se ushqimit online duke fituar zemren e konsumatoreve dhe bizneseve. Cdo dite ka gjithmone e me shume njerez qe perdorin Baboon per tu ushqyer ne zyre apo shtepi.


Perse Baboon?

Kur mendon per Baboon gjeja e pare qe te vjen ne mendje eshte zgjedhja e cfaredo lloj ushqimi qe te te vije ne shtepi apo zyre ne kohe rekord (30 min).

Eshte akoma me e bukur ajo cfare ndodh pas kuintave, nje histori e ndertuar me nje rrijte te shpejte, me sfida dhe oportunitete te medha. Cdo gje ka filluar para 4 vjetesh ku edhe pse kishte shume restorante ne Tirane, shume pak ofronin sherbim delivery ne shtepi apo zyre.

Sot, pas 4 vitesh Baboon eshte e disponueshme ne 2 Shtete dhe ka krenarine qe te kete 50 Driver qe I sherbejne 250 restoranteve ne 15 qytete.

Duam te jemi kompania lider ne sektorin e porositjes dhe dorezimit te ushqimit ne shtepi. I vetmi app i cili te jep mundesine te zgjedhesh ushqimin me te mire sapo te vjen ne mendje te hash dicka. Jemi duke transformuar menyren e te menduarit mbi ushqimin. I ofrojme klienteve tane mundesine qe te porosisin cfaredo lloj kuzhine dhe ushqimi, duke trasformuar te gatuarin thjesht me nje zgjedhe pak sekonda. Duam qe ti japim secilit mundesine qe te zgjedhe cfare do te haje ne cfaredolloj momenti, kudo ku ndodhet.

Bashkpunojme me Drivers, Restorante dhe Konsumatore. Operojme ne tregun me te veshtire ne bote, ate trilateral (3 kembsh), dhe e bejme ne kohe reale. Vendosim ne kontakt ne pak sekonda mijera klient me qindra motorrist dhe restorante. Algoritmat qe jane mbas gjithe ketij sistemi jane sekreti qe na lejon te dorezojme porosite ne me pak se 30 minuta.


Roli
Jemi ne kerkim te personave me shume energji dhe talent, te cilet duan te jene pjese e team te Business Manager. Eshte nje oportunitet I rralle te jesh pjese e nje stafi kritik te nje StartUp-i qe rritet shpejt dhe qe eshte I mire financuar me mundesine per te bashkepunuar me restorantet me prestigjoze dhe me te vleresuara te Shqiperise. Si pjese e team te shitjeve lokale, roli jot do te perqendrohet tek zhvillimi I relacioneve me restorantet e zones tende. Ky eshte nje rol per dike qe ka karakter sipermarres, I motivuar dhe inteligjent, me ambicien per te avancuar ne karrieren e shitjes brenda nje kompanie lider ne sektorin e vet.

Do te jepet roli te komunikosh me restorantet me te mira ne Shqiperi. Ne menyre me specifike do te besh:


Task
- Harten e te gjitha restoranteve ne Shqiperi, Kosove ne menyre metodike dhe te organizuar.
- Komunikim I vazhdueshem ( takime fizike, e-mail, telefonata, whatsapp, social media) me restorantet per ti treguar teknologjine e avancuar dhe potencialitetin e Baboon.
- Ndihmon Pronaret/ Manaxheret te kalojne disa barriera ne biznes, ose qe hezitojne te marrin vendime.
- Behesh pjese e zhvillimit te restorantit dhe te kuzhines se tij.
- Analize biznesi dhe keshillim I vazhdueshem.

Ofrojme nje kontrate 1 vjecare si fillim me te drejt rinovimi.


Kerkesat minimale
- Duhet te kesh ekspeirence ne shitje me biznese lokale.
- Puna kerkon aftesi te medha komunikative, si balle per balle si dhe ne telefon apo e-mail dhe whatsapp.
- Aftesia per te qene bindes me klientin, dhe njohuria e mire e sherbimit/produktit ne kete sektor eshte nje plus.
- Duhet te ndihesh komod ne negocime.
- Njohura e sektorit te restorantit eshte nje avantazh.
- Duhet te jesh kembengules dhe person qe automotivohet.


Puno ne Baboon

Jemi nje grup qe kemi impact te madh dhe rritemi shpejt, qe kerkojme ti gjejme pergjigje pyetjeve me interesante te momentit ne bote. Jemi shume dinamik, gjithmon ne kerkim te ideve te reja dhe qe marim vendime ne menyre shume trasparente. Ka shume pyetje qe duam ti japim pergjigje, dhe shume te tjera qe nuk i dime akoma.

Per shembull: Ne cfare menyre te dhenat dhe teknologjia mund te ndihmoje restorantet qe te evoluojne duke u nisur nga kerkesat dhe nevojat e konsumatoreve?
Si mund te parashikojme nevojat e konsumatorit? Si mund ta marrim dhe dorrezojme nje ushqim sa me shpejt?

Keto jane disa nga ceshtjet kryesore qe ne duam te zgjidhim ne BABOON. Nuk ka asnje sfide ne te cilen ti nuk mund te maresh pjese dhe te kontribuosh. Qe te gjendet nje zgjidhje nuk
eshte detyra e nje team specific, kjo do te thot qe mundesite te rritesh dhe te kesh impakt tek kjo kompani jane me te vertete shume te medha.Benefit dhe Diversitet

Ne Baboon te gjithe punonjesit tane ndihen pjese e kompanise per se si ne mendojme dhe punojme. Besojme fort tek kjo kulture dhe keshtu mendojme te ecim perpara.

Jemi te sigurt qe vendi I punes duhet te pasqyroje boten e bukur dhe te larmishme qe jetojme sot. Nuk kemi asnje lloj paragjykimi per asnje prejardhjeje, race, feje apo sexi. Duhet vetem te kesh pasion ushqimin dhe te kesh deshire te jesh pjese e nje prej startup-eve me innovative dhe ne rritje ne Shqiperi.

Dergoni CV tek genti@baboon.al (JO SMS, JO WhatsApp, JO Telefonata)
Afati i fundit i aplikimit: 28/02/2020 18:58