Kerkoj Te Punesojme Shitese Tirane

Kerkoj te punesojme nje shitese prane dyqanit tone. Dyqani eshte kryesisht me veshje per femra.
Puna eshte 5ore e gjysme
Kushtet e punes te kenaqshme.
Kerkojme qe vajza te jete me eksperience ne shitje dhe korrekte ne komunikim.
Dyqani ndodhet te rruga Besim Alla perball hotel “7777”.
Jeni te lutur te kontaktoni ne .
Afati i fundit i aplikimit: 28/02/2019 08:52

Njoftime te Ngjashme