Eurotrade Securities sh.a kerkon te punesoje 100 Agjente Closer ne gjuhen Italiane / Spanjolle Tirane

Oferta Vende Pune Data: 22/02/2021 18:21 Post Id: 185434

Eurotrade Securities sh.a seeks to employ Telephone Operator

We are interested in hiring language telephone operators:
🇮🇹 Italian,
🇬🇧 English,
🇪🇸 Spanish.

OFFER:

• Base Page 600 Euro (Bonus up to 200 Euro per FTD).
• Modern and comfortable working environments.
• Employment contracts in accordance with applicable law.
• Professional growth opportunities.

DEMAND:

• Excellent knowledge of the language you are applying for.
• Full-Time Availability.
• Previous experience is an advantage.

Contact us:

📧 hr@eurotradesecurities.com
📱 +355 67 20 72 222
Park Park Construction Complex, Building D,
Second floor, Municipal Unit no. 7, Tirana.


extra info
Pagesa 1,500 Euro
Pozicioni AGENT CLOSER
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Kompleksi Delijorgji,Siper TIrana Bank
Lexime 12584

Kerkojme Agjente ne fushaten Forex per gjuhen:
Italiane / Spanjolle


Kerkojme:
- 100 Agjente Closer
- Te Kene eksperience te meparshme ne Forex.
- Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion,
- Disponibilitet 10:00 - 19:00,


Ofrojme:
- Page baze ‎600Euro si dhe bonuse deri ne 200Euro / FTD
- Leads online ( investing leads, Live leads, etj ),
- Trajnime periodike dhe mundesi rritje ne detyre!
- Ambjente komode dhe moderne.


Kjo eshte mundesia juaj
Aplikoni tani !


Na kontaktoni ose shkruani ne Tel / WhatsApp : +
ose dergoni CV tuaj ne posten tone elektronike: Hr@eurotradesecurities.com

Afati i fundit i aplikimit: 15/02/2021 18:06