Amo Bar Lounge kerkon te punesoj Sanitare/Pastruese Tirane

Oferta Vende Pune Data: 21/10/2020 23:32 Post Id: 193778

Amo Bar Lounge seeks to hire waitress assistant

Amo Bar Lounge seeks to hire waitress assistant. We offer good working conditions and satisfactory pay. Location Street Irfan Tomini. Those interested can call us on mobile no. 0695383895


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Lexime 1625

Amo Bar Lounge kerkon te punesoj sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit.