DVS Market kerkon sistemuese . Tirane

Oferta Vende Pune Data: 25/10/2020 07:44 Post Id: 256856


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni punonjese marketi
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 1206

DVS MARKET kerkon punonjese,puna eshte me 2 turne 07:00-15:00 dhe 15:00-22:00.
Paga e kenaqshme.