Kerkojme Kamarier/e Tirane

Oferta Vende Pune Data: 20/10/2020 23:23 Post Id: 258098


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 1090

Kerkojme kamarier / e ne nje nga Bar Lounge Primo Caffe tek Komunq e Parisit.
Kushtet e punes dhe Paga shume te kenaqeshme.
Kontaktoni ne Nr
Faleminderit,