Feniks- Call Center kerkon te punesoje Operatore dhe Team Lider 🇬🇧, 🇮🇹, 🇩🇪, 🇪🇸 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 20/10/2020 09:21 Post Id: 263065


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agent Telefonike
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Lexime 667

📣 Fenix-Call Center kerkon te punesoje Operatore dhe Team Lider per gjuhet:

🇮🇹 Italisht

🇩🇪 Gjermanisht

🇬🇧 Anglishte

🇪🇸 Spanjishte

👉Kriteret:

〽️ Kane prioritet aplikantet me eksperience te meparshme ne fushaten Forex .

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup.

⏰ Disponibilitet per te punuar full time, orari 10:00 me 19:00.

🗣Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

🗂Niveli I gjuhes ne komunikim minimum B2.

👉Ofrohet:

💶Page baze te kenaqshme + bonuse shume te mira.

🏢Ambient pune komod dhe staf motivues.

📈 Mundesi rritje ne detyre.

📲Kontaktoni ne numrin e kontaktit.

📍Adresa: Rruga e Barrikadave,Tirane
Afati i fundit i aplikimit: 17/11/2020 10:14