🔴CDO DITE ESHTE NJE MUNDESI E RE! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 08/03/2021 11:25 Post Id: 266310


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator/e telefonik
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
Lexime 2237

Je ne kerkim te nje pune pa stres? APLIKO TANI per operatore te GJUHES ITALIANE prane EVONET!

Kompania EvoNet e orientuar prej vitesh ne fushen e telekomunikacionit, po rekruton 20 operator/e per fushaten VODAFONE. Kerkohet aftesi e mire komunikimi ne gjuhen italiane, entuziazem dhe energji!

BASHKOHU ME NE!

OFROJME:
👉Trajnim ne baze te njohurive
👉Bonuse ne varesi te performances
👉Ambjent dinamik e pozitiv pune

JEMI VETEM NJE APLIKIM LARG!

Cfare po pret? NA KONTAKTO:

CEL/WHATSAPP:
E-MAIL: evolution.network@ucgroup.it

Adresa: rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (ish Blloku).
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2024 12:58