Konsulent Imobilar Tirane

Oferta Vende Pune Data: 16/04/2021 09:18 Post Id: 308036


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Konsulent imobilar
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania
Lexime 769

Kompania Era Real Estate, e cila operon ne tregun e Pasurive te Paluajtshme, kerkon Agjent/e Imobiliar/e.

Kualifikime dhe aftesi te kerkuara:

1. Te kete aftesi te mira komunikimi
2. Te zoteroj nje gjuhe te huaj
3. Te jete energjik, ambicioz,
bashkepunues.
4. Te kete njohuri baze kompjuterike
5. Te kete pervoja te meparshme pune (plus);

Per te aplikuar ju lutem dergoni CV ne kontaktet e meposhtme:

email: Pazari@eraalbania.com
Afati i fundit i aplikimit: 30/04/2021 09:17