Rozafa Sea Food kerkon te punesoje kasiere dhe ndihmes picier. Tirane

Oferta Vende Pune Data: 01/03/2021 14:55 Post Id: 310917


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kasiere ,ndihmes picier.
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania
Lexime 244

Rozafa Sea Food kerkon te punesoje kasiere dhe ndihmes picier.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Qender,Tirane.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 01/06/2021 14:55