Te kemi ruajtur vendin ! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 19/04/2021 20:02 Post Id: 314375


extra info
Pagesa 500 Euro
Pozicioni operator, agjente
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania
Lexime 2767

Flet gjermanisht ,italisht , spanjisht ose greqisht ?
Je gati te punosh ne nje vend motivues, argetues, me njerez ambicioze ?
Po te kerkojme ty !!
Vende te lira pune:
Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike

Me ose pa eksperience pune !!!

Ofrojme :
1.Ambient komod pune
2.Page baze duke filluar nga minimumi 500 euro neto
3.Bonuse nder me te lartat ne treg
4.Staf miqesor dhe motivues
5..Mundesi rritjeje profesionale
6. Orari 10:00-19:00 nga e hena ne te premte , Fundjava pushim

Bashkohu me ne
dergoni Cv tuaja ne email : mundesi.pune@gmail.com
Afati i fundit i aplikimit: 29/04/2021 01:13