KERKOHEN OPERATORE NE GJUHEN GREKE Tirane

Oferta Vende Pune Data: 18/04/2021 18:50 Post Id: 323220


extra info
Pagesa 600 Euro
Pozicioni operator
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 1267

Kerkojme Agjent Junior dhe Closer ne fushaten Forex per gjuhen:
GREKE

Kerkojme:
- Agjente Closer dhe Junior.
- Me ose pa eksperience te meparshme ne Forex.
- Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion.
- Disponibilitet 10:00 - 19:00.


Ofrojme:
- Page baze ‎600Euro si dhe bonuse deri ne 200Euro / FTD.
- Trajnime periodike dhe mundesi rritje ne detyre.
- Ambjente komode dhe moderne.
Afati i fundit i aplikimit: 10/04/2021 12:41