KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT ! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 19/04/2021 17:57 Post Id: 324620


extra info
Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Agjent telefonik
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa 13-Liqeni i thate/Kopshti botanik
Lexime 1427

Ne jemi duke u zgjeruar dhe po kerkojme te punesojme staf te ri .Rrituni profesionalisht dhe ekonomikisht .

Kerkojme agjente marketingu dhe pa eksperience ne gjuhen :
◽️Spanjolle🇪🇸
◽️Gjermane🇩🇪
◽️Italiane 🇮🇹

Kushtet qe ofrojme :
◾️ Pagesat me te arsyeshme ne treg.(500Euro-550 Euro )baza .💵
◾️Bonuse te larta (Deri ne 1000Euro)💵
◾️Kontrata te rregullta pune .📝
◾️Fundjava dhe festat pushim .🏡
◾️Trajnime nga staf i specializuar neqoftese iu mungon eksperienca dhe staf ndihmues gjate procesit te punes .📚
◾️Stabilitet ekonomik dhe social .📌

Perfitimet :
◽️ Pushimet te paguara (30 dite ne vit )
◽️Korrektesi ne rrogat.
◽️Rritje brenda kompanise .

Si te aplikoni :
📧 Dergoni CV ne : klinton.recruit@hresource.org
📲 Telefononi ose shkruanin ne whatsapp ne numrin e telefonit te shfaqur me poshte .

Instagram : humanresourcesalbania
Facebook: Human Resources Albania

📍Adresa : Kopeshti Botanik ,Liqeni artificial,Tirane ,Albania.
Afati i fundit i aplikimit: 31/04/2021 17:57