Piki Bar&Snack kerkon banakiere vetem per turnin mbasdites Tirane

Oferta Vende Pune Data: 11/04/2021 16:17 Post Id: 326743


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 90

Piki Lounge Bar, ne rrugen e Kavajes perballe bllokut te ambasadave, shume afer qendres se Tiranes, kerkon te punesoje nje banakiere, qe te plotesoje kriteret e meposhtme:

1. Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe.
2. Te kete deshire per te punuar.
3. Te jene korrekte dhe te qendrueshem

Cfare ofrojme:

-Kushte pune shume te mira dhe bashkekohore dhe page te kenaqshme.
Pagese e kenaqshme.