Punesohu dhe fito te ardhurat me te larta se kudo !! Tirane

Oferta Vende Pune Data: 16/04/2021 10:58 Post Id: 326825


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent telefonik
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Kristo Luarasi, Tirane, Albania
Lexime 898

Zoteroni Gjuhet :

- GREQISHT 🇬🇷 - SPANJISHT🇪🇸
dhe kerkoni nje super Mundesi Punesimi 💰??
Je ne vendin e duhur 👌
- APlLIKONI TANI;
Ofrojme:
💷 Pagese baze deri ne 70.000 L
💸 Bonuse me konkurueset ne treg;
🏢 Kushte pune ideale;
🍻 Week-end te lire;
📈 Mundesi rritjeje profesionale

📍Adresa ; Liqeni artificial, Kristo Luarasi,Tirane

Nxito ti bashkohesh dhe TI skuadres sone !
Na dergo CV-ne tek adresa :
Contact : 📲
📥 eneda.recruit@hresource.org