Kerkojme Agjente Closer per Gjermanisht Tirane

Oferta Vende Pune Data: 18/04/2021 22:26 Post Id: 327215


extra info
Pagesa 500 Euro
Pozicioni Operatore telefonik
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Afer Bar Universi
Lexime 984

Kerkojme operatore ne gjuhen gjermane me ose pa experience .

Ju mjafton qe te keni deshiren per te punuar sepse mundesine jua japim ne.

Ne kerkojme:

--Kerkojme persona qe te jene korrekte dhe pozitive, te cilet jane ne kerkim te nje marredhenie pune afatgjate dhe te qendrueshme.
-Kerkojme persona me ose pa experience
-Njohuri shume te mira te gjuhes si ne te shkruar ashtu dhe ne te folur
-Puna eshte full time nga e hena ne te premte 10:00-19:00
-Mosha e lejuar eshte 19-31 vjec


Ne ofrojme:
-Kontrate te rregullt pune.
-Page baze+ bonuse ditore , javore dhe mujore nga me te lartat ne treg
-Trajnim te paguar
-Mundesi rritje Brenda kompanise
-Fundjava pushim
-Ambjent pune miqesor dhe staf motivues

Per te aplikuar mund te dergoni CV tuaj ne adresen tone te e-mail ose na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Cel: +

E-mail: ngco.2018al@gmail.com

Adresa: Rr. Teodor Keko, Unaza e Re ,Astir

Afati i fundit i aplikimit: 14/12/2024 13:39