Konsulent Imobiliar Tirane

Pershkrimi I Punes

Cilat jane benefitet e te punuarit Agjent Imobiliar?

Te jesh agjent nuk eshte vetem arsyeja e te qenit shef I vetes tende , por potenciali I punes qe te rrit cdo dite. Si nje Konsulent Imobiliar ju vendosni orarin tuaj te punes, zhvilloni nje database te klientit dhe Century 21 CPM eshte aty me ty per te rritur biznesin tuaj. Me strukturen tone konkurruese te komisionit dhe mundesite e bonusit, paketes se trajnimit suportit te zyres - nuk ka kufi per ate qe mund te fitoni.

Kush Jemi Ne :


Zyra eshte pjese e Century 21 Albania, kompani me pervoje 10 vjecare ne tregun e pasurive te paluajtshme ne Ballkan. Century 21 CPM u krijua ne Dhjetor te vitit 2013 me misionin per te qene nje partner i besueshem per klientet tane duke krijuar marredhenie afatgjata te bazuara ne besim, respekt dhe sinqeritet. Ne fund te vitit 2018 u hapen dhe 2 zyra te reja.

Rreth Punes:

C21 CPM eshte adresa e duhur ku do te gjeni profesionalizem,pergjegjesi dhe perkushtim. Dashuria e madhe qe kemi per profesionin tone sjelle qe ju te gjeni nje ambjent te ngrohte pozitiv dhe bashkepunues, staf korrekt me etike pune. Century 21 CPM eshte mundesia juaj e arte ku do tju hapi rrugen drejt nje kariere te re dhe te suksesshme.


Kerkesat ndaj te punesuarit jane :
Te kete aftesi komunikuese
Te kete aftesi negociuese
Te kete fryme bashkepunimi
Te keni mbaruar arsimin e larte ( arkitekture, inxhinieri, ekonomik, juridik)
Mosha e kandidateve te jete mbi 25 vjec

Dergoni CV tuaj tani ne adresen e Email-it infocpm@c21.al ose per me shume informacion kontaktoni tani ne nr e telefonit .

Afati i fundit i aplikimit: 10/05/2019 17:10

Njoftime te Ngjashme