Kerkohet Banakier/e Durres

Oferta - Njoftime Pune Data: 16/05/2019 17:01


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Lagja 13, Plazh , Durres
Lexime 176

Vila Verde Beach Durres kerkon te punesoj Banakier/e me eksperienc pune . Te jete korrekt/e dhe serioz/e ne pune . Kushte shume te mira pune. Paga e kenashme + siguracion .