Kerkohet Kamarier Bari Durres

Oferta - Njoftime Pune Data: 16/05/2019 16:59


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier Bari
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Lagja 13 Plazh , Durres
Lexime 229

Vila Verde Beach Durres kerkon te punesoj kamarier bari , te jete korrekt dhe i komunikueshem ne pune , te kete eksperienc te meparshme . Kushte shume te mira pune . Paga e kenaqshme + siguracion .