Shitet toke buze detit ne Radhime Vlore

Truall ose Toke Data: 09/10/2019 05:46

124,800 Euro

  • Shitet toke buze detit ne Radhime

Sell seafront land in Radhime

Sell land in Radhima on the first line near the sea.
The land has an area of 1560 m2 of considerable extension to erect your dwelling.
Taking into account the geographic position that has the beautiful natural landscape as well as the developing area this ground will serve you well enough to practice your business.
Prices 80euro m2 i DISKUTUESHEM.
Contact 0697264350. You are welcome.


Pagesa 124,800 Euro
Siperfaqa 1.80 Dynym (Ose 1800 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Vlore - Radhime
Adresa Radhime, Albania
Lexime 855

Shitet toke ne Radhime ne vijen e pare shume prane detit.
Toka ka siperfaqe prej 1560 m2 shtrirje e konsiderueshme per te ngritur vendbanimin tuaj.
Duke mare parasysh pozicionin gjeografik qe ka dhe peisazhin e bukur natyror si dhe zonen ne zhvillim ky truall do sherbente mjaft mire edhe per te ushtruar biznesin tuaj.
Cmimi 80euro/m2 i DISKUTUESHEM.
Kontakto . Jeni te mirepritur.