BICIKLETE GENESIS 26' Tirane

Bicikleta Data: 12/09/2019 17:54

18,000 Leke

  • BICIKLETE GENESIS 26'
  • BICIKLETE GENESIS 26'


Pagesa 18,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Lexime 74

Biciklete Genesis 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system ground force, trup alumin, goma e mbrapme me 7 marshe, goma e perparme me frena disk