LOWE bicycle Tirane

Bicikleta Data: 31/03/2020 17:20

7,500 Leke

  • LOWE bicycle


Pagesa 7,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 2-21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Lexime 569

LOWE BICYCLE;
BICIKLET E KOMPLETUAR E PAJISUR ME ZGARE DHE PARAFANGO ;
E LEHTE NE ECJE DHE E PAJISUR ME KAMBIO;
NA SHKRUANI NE WATS UP OSE VIBER: