TIRANE,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,te gjithe te perfshira,parkim+wi-fi Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 03/07/2020 10:18

20 Euro

  • TIRANE,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,te gjithe te perfshira,parkim+wi-fi
  • TIRANE,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,te gjithe te perfshira,parkim+wi-fi
  • TIRANE,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,te gjithe te perfshira,parkim+wi-fi
  • TIRANE,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,te gjithe te perfshira,parkim+wi-fi

TIRANA, air conditioned and fully equipped, all inclusive, parking + wi-fi

The building, the air conditioner, all in, wi-fi parking, etc..5 minutes from the new bank and the hotel Meridian.


Pagesa 20 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 37.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Gjon Mili, Tirana, Albania
Lexime 1679

Pallat,ambjent me kondicioner,all in,parkim wi-fi,etj.5 min nga bukevardi i ri dhe hotel Meridian.adresa rruga gjin mili.