Super smbjent me kondicioner.e kompletuar me te gjitha +wifi+ parkim.5 min large Bulevardit te Ri. Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 29/03/2020 16:09

20 Euro

  • Super smbjent me kondicioner.e kompletuar me te gjitha +wifi+ parkim.5 min large Bulevardit te Ri.
  • Super smbjent me kondicioner.e kompletuar me te gjitha +wifi+ parkim.5 min large Bulevardit te Ri.

Super smbjent with air conditioner complete with all + wifi + parking.5 min large New Boulevard.

Room with air conditioner.all in.5 min large hotel Meridian and new Boulevard.adressa; the road finds mill.etj.


Pagesa 20 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 39.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Gjon Mili, Tirana, Albania
Lexime 188

Ambjent me kondicioner.all in.5 min large hotel Meridian dhe Bulevardit te ri.adressa; rruga gjon mili.etj.